Úspěšný prodej nemovitosti je postaven na mnoha věcech, které nejsou na první pohled vidět. Musíme si uvědomit, že to v prvé řadě není ledajaká hra na náhodu. Není to jenom zkouška, jestli to vyjde, nebo nevyjde. Je to vědomě a efektivně nastavená správná strategie vedoucí k úspěchu.
Pojďme se postupně seznámit s nejdůležitějšími věcmi, faktory, kroky, které mají zásadní vliv na kvalitu prodeje nemovitosti a mají zásadní vliv také na to, zda se vám v daném čase podaří vytěžit z prodeje nemovitosti maximum peněz, ale i maximum pohody a zážitků.
Upozorníme zejména na věci, které je vhodné vždy prodiskutovat s realitním makléřem a které je vždy dobré, aby realitní makléř důkladně zdůraznil a vysvětlil klientovi: na jaké  konkrétní body přípravy se zaměřit, jaký mají pro klienta  přínos a užitek a jak mu pomohou v rámci partnerského vztahu při prodeji nemovitosti mezi nimi.

Reality

Prodat úspěšně byt či dům není jednoduchá záležitost. Pokud chcete předejít komplikacím či případným ztrátám, je zapotřebí mít celý proces prodeje nemovitosti zcela pod kontrolou. Další možností, jak se vyvarovat zbytečným chybám, je spolupráce s kvalitní a renomovanou realitní kanceláří. Přináším vám čtyři nejčastější chyby, kterých se prodávající dopouštějí, a řešení, jak se jim elegantně vyhnout.

prodej nemovitosti

Reality