Luboš Lachman

Nabízím komplexní profesionální servis a pomoc při prodeji, pronájmu či nákupu nemovitosti, kde jdou realitní služby ruku v ruce s financováním, pojištěním a investováním. Díky tomu ušetříte čas, peníze a řadu starostí, které mohou být s tak významnými transakcemi spojeny.

Mým cílem je Vám být dlouhodobým průvodcem, stát při Vás a být k dispozici kdykoliv budete potřebovat. Spolupracuji s prověřenými  profesionály z oblastí právních služeb a dalších oborů.

Nikdy nenechám své klienty čekat a jednám bezodkladně a ihned. Spokojenost klienta je u mě vždy na prvním místě. Pomohu jak po odborné stránce, tak i po té lidské, a nakonec najdu pro své klienty správné řešení.

S úctou,

Luboš Lachman

Váš realitní makléř

KONTAKTUJTE MĚ

Již 15 let s vámi

Reality a hypotéky pod jednou střechou

jak-prodat-dum_534365305a.jpg
prodej-nemovitosti-519924217a.jpg
prodej-s-realitni-kancelari_1681844263a.jpg
realitni-makleri_623840372a.jpg
spolecny-najem_394952440a.jpg
zastavni-pravo-1223036338a.jpg

Co nás společně čeká

- specifikace prodávané nemovitosti včetně právní stránky případně požadavků pro banku (půdorysy, LV, nabývací titul, atd.)

- správné nastavení reálné prodejní ceny

- zamyšlení se nad prodejní strategií s ohledem na Vaše potřeby … vše na profesionální úrovni s cílem prodat Vaši nemovitost v krátkém časovém úseku a za maximální možnou cenu

Klíčový krok, který je z 90 % rozhodující pro Váš prodej, proto přípravě věnuji opravdu hodně času.

Zaměřuji se především na detaily interiéru, tzv. Homestaging. Jsem perfektcionalistka  a doladěný útulný interiér se prodává úplně sám.

Pracuji s týmem profesionálních fotografů, kteří dokonale zachytí Vaší nemovitost. Každá nemovitost má to „top“ a je potřeba to neopomenout a pověnovat tomu náležitou pozornost, …. protože na detailech „záleží“.

Vytvoření inzerátu a propagace na největších realitních portálech a sociálních sítích.

Všechny zájemce provedu nemovitostí s maximální empatií. Zájemce ode mě získává veškeré informace nejen o samotné prodávané nemovitosti, ale je i informován o dalším postupu, který by v případě zájmu následoval.

Pro hladký průběh zajistím pro Vás kompletní administrativu včetně právního servisu, advokátní úschovy, jednání s bankami (pokud součinnost bude vyžadována) a také Katastrálního úřadu. Během celého obchodního případu udržuji kontakt se všemi stranami, průběžně informuji o jednotlivých krocích až do podepsání veškerých smluv včetně ověření podpisů.

Novému majiteli předáme společně nemovitost včetně Předávacího protokolu a zaevidování konečných stavů energií. Zajistím pro Vás i kompletní přepsání energií a je hotovo.

Služby

Odhad zdarma

Vstupní tržní odhad nemovitosti zdarma. Čas investovaný do přípravy strategie a nemovitosti k prodeji se vám desetinásobně vrátí.

Právní servis

Advokátní, notářská nebo bankovní úschova finančních prostředků je u nás samozřejmostí.

Homestaging

Dokonalá příprava vaší nemovitosti na prodej je základem pro prodej za nejvyšší možnou cenu.

3D půdorysy a plány

Ukážeme přesnou dispozici nabízené nemovitosti, takže kupující mají šanci vyhodnotit ještě před prohlídkou, zda jim vyhovuje.

Stránka nemovitostí

Prezentace nemovitosti na samostatné stránce.

Reklama na sociálních sítích

Promování nemovitosti na Facebooku.

15

let v oboru

435

spokojených klientů

30

průměrná doba prodeje

2563

šálků kávy s klienty